Szukamy świeżej krwi i nowych twarzy! Stań się częścią Elementarza UX!
Ruszamy z aplikacjami Call for Papers.


Jeśli chcesz podzielić się swoim doświadczeniem podczas konferencji Elementarz UX #2, to serdecznie zapraszamy. Link do formularza znajdziesz poniżej.


Jednak zanim odpalisz formularz, zapoznaj się z najważniejszymi informacjami:

call for papers

☞ Kalendarz Apple
☞ Kalendarz Google

1

Terminy

Zgłoszenia zbieramy do 25 października. Decyzje dotyczące wszystkich zgłoszeń wyślemy do 29 października. Już teraz trzymamy za Ciebie kciuki!

Jeśli staniesz się naszym prelegentem, to na na Twoje finalne nagranie prezentacji w formie wideo czekamy do 14 listopada.

2

Odbiorcy Twojego wykładu

Druga edycja Elementrza UX skierowana jest do osób, które zaczęły już stawiać kroki branży UX i chcą rozwijać kolejny etap swojej kariery. To również kontynuacja wiedzy, którą pochłonęli nasi uczestnicy w trakcie pierwszej, czerwcowej edycji.

3

Co oferujemy

Dostajesz od nas pełen bilet na konferencję (z wykładami i warsztatami) oraz wsparcie w trakcie przygotowań do Twojej prezentacji. Sławę, chwałę i podziękowania od uczestników serwujemy w gratisie! ☺

4

Czego oczekujemy

Po Twojej stronie leży przygotowanie wystąpienia w formie wideo, które opublikujemy na naszej konferencyjnej platformie. Termin podesłania wideo to 14 listopada. Będziesz mieć zatem ponad dwa tygodnie na nagranie swojego wystąpienia.
Mamy przygotowany cały harmonogram prac i spis oprogramowania, który udostępnimy naszym prelegentom.


Zobacz przykładowy Lightning Talk Karola Stefańskiego z poprzedniej edycji.

5

Forma aplikacji

Chcemy Cię lepiej poznać, dlatego prosimy o umieszczenie w formularzu krótkiego, maksymalnie 3-minutowego nagrania w trakcie którego przedstawiasz swój temat w pigułce.
W filmie postaraj się powiedzieć dlaczego wybrałaś/eś akurat taki temat i dlaczego Twoim zdaniem jest on wartościowy dla naszych odbiorców. Wymień też w punktach, co wyniosą z Twojego wykładu uczestnicy – to dla nas kluczowe.

Pomyśl nieszablonowo o swojej prezentacji. Może zainspiruje Cię do tego wystąpienie Kamila Kozieła.

Jeśli prezentowałaś/eś już na jakieś konferencji lub meetupie i masz nagranie, chętnie je zobaczymy :)

☞ Biorę udział w Call for Papers ☜

dlaczego warto?

Podjęcie pierwszego kroku i wysłanie zgłoszenia na mój pierwszy Lightning Talk było dla mnie największym wyzwaniem. Potem było już tylko lepiej!
Dzięki wsparciu Agi późniejsza praca nad wystąpieniem okazała się dużo prostsza, a instruktaż video pozwoliłby największemu agnostykowi technologicznemu na stworzenie własnej prezentacji.

Na koniec – spora dawka adrenaliny, przemiły feedback uczestników i satysfakcja nie do opisania :) Zdecydowanie warto!

Przeczytaj opinię Zosi – naszej prelegentki LIghtning Talks, autorki wykładu pt. „Zakamarki procesu rekrutacji”, która zaaplikowała w naszym procesie Call for Papers w kwietniu 2020 r.

pytania?

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz przedyskutować swój pomysł pisz śmiało

do Agi na adres aga[at]theawwwesomes.org.

newsletter

☞ ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ MAILOWĄ I ZGARNIJ 10% ZNIŻKI: ☜

Sprzedaż biletów ruszy na początku listopada. Do tego czasu będziemy wysyłać Ci informacje o konferencji, postępach w organizacji, nowych prelegentach i tematach. Klikając „Wyślij” wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera i Politykę Prywatności. W każdej chwili możesz zrezygnować :)

a kto za tym stoi?

Organizujemy konferencje i festiwale edukujące projektantów już od 6 lat! Elementarz UX to wynik połączenia sił dwóch dziewczyn – Pauliny z Element Talks i Agi z The Awwwesomes. Girls' team ✌︎


Odwiedź nas na naszych kanałach społecznościowych:

Element Talks

The Awwwesomes